Людина

Атеїст довів, що Бог є

Абсолютним потрясінням для наукового світу став виступ відомого професора філософії Ентоні Флю. Вчений, якому сьогодні далеко за 80, довгі роки був одним зі стовпів наукового атеїзму. Протягом десятиліть Флю видавав книги і читав лекції, побудовані на тезі про те, що віра у Всевишнього не має підстав.

Однак серія недавніх наукових відкриттів змусила великого захисника атеїзму змінити свої погляди. Флю публічно заявив, що помилявся, а Всесвіт не міг виникнути сама по собі – він, очевидно, був створений кимось більш могутнім, ніж ми можемо собі уявити.

1111112538304_resized

За словами Флю, раніше він, як і інші атеїсти, був переконаний, що колись давним-давно з мертвої матерії попросту з’явилася перша жива матерія. «Сьогодні неможливо собі уявити побудову атеїстичної теорії виникнення життя і появи перших організму репродукування», – говорить Флю.

Читайте також: Фізики та фізіологи доводять: Cмерті немає!

За словами вченого, сучасні дані про будову молекули ДНК незаперечно свідчать про те, що вона не могла виникнути сама по собі, а є чиєюсь розробкою. Генетичний код і буквально енциклопедичні обсяги інформації, які зберігає в собі молекула, спростовують можливість сліпого збігу.

Британський фізик Мартін Джон Ріс, який став лауреатом Темплтоновской премії цього року, вважає, що Всесвіт – дуже складна штука. Вчений, на рахунку якого понад 500 наукових робіт, отримав $ 1,4 млн. за те, що довів існування Творця. Хоча сам фізик є атеїстом.

“За заявою директора Міжнародного інституту теоретичної та прикладної фізики, академіка РАПН Анатолія Акімова, існування Бога доведено науковими методами”.

«Бог є, і ми можемо спостерігати прояви Його волі. Це думка багатьох вчених, вони не просто вірять у Творця, а спираються на певні знання », – сказав він в інтерв’ю.

При цьому вчений відзначив, що і в минулі століття дуже багато вчених-фізики вірили в Бога. Більше того, до часів Ісаака Ньютона розділення між наукою і релігією не існувало, наукою займалися священики, оскільки вони були найбільш освіченими людьми. Сам Ньютон мав богословську освіту і часто повторював: «Закони механіки я виводжу із законів Божих».

Коли вчені винайшли мікроскоп і стали вивчати, що відбувається всередині клітини, процеси подвоєння і ділення хромосом викликали у них приголомшуючу реакцію: «Як таке може бути, якщо б все це не було передбачено Всевишнім?!»

«Дійсно, – додав А. Акімов, – якщо говорити про те, що людина з’явилася на Землі в результаті еволюції, то з урахуванням частоти мутацій і швидкості біохімічних процесів для створення людини з первинних кліток знадобилося б часу багато більше, ніж вік самого Всесвіту» .

“Крім того, – продовжив він, – були виконані розрахунки, які показали, що кількість квантових елементів в обсязі спостережного Всесвіту не може бути менше, ніж 10 155, і вона не може не володіти надрозумом”.
«Якщо все це єдина система, то, розглядаючи її як комп’ютер, запитаємо: а що ж не під силу обчислювальній системі з такою кількістю елементів? Це ж необмежені можливості, більше від надсучасного комп’ютера в непорівнянне число разів! »- підкреслив учений.

Читайте також: Страх змушує нас вірити в науку

На його думку, те, що різними філософами називалося Всесвітнім Розумом, Абсолютом, це і є надпотужна система, що ототожнюється в нас із потенційними можливостями Всевишнього.

«Це, – вважає А. Акімов, – чи не суперечить основним положенням Біблії. Там, зокрема, говориться, що Бог всюдисущий, він присутній завжди і скрізь. Ми бачимо, що це так: Господь має необмежені можливості впливу на все, що відбувається ».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button