Наука

В Ізраїлі створили вакцину від раку шкіри

Ізраїльські фахівці з Університету Тель-Авіва зробили справжній прорив у медицині. Стверджується, що їм вдалося розробити вакцину, яка забезпечує захист від раку шкіри.

Як запевняють самі творці цього унікального препарату, їхній винахід стане справжнім проривом в медичній галузі. Ефективність цієї розробки вже підтверджена досвідченим шляхом через дослідження, проведені на лабораторних мишах. Відзначається також, що нова вакцина дозволить повністю вилікувати меланому, причому для цього не доведеться вдаватися до традиційної хіміотерапії. Крім усього іншого, препарат також здатний запобігти розвитку раку шкіри. Як пише ізраїльська преса, винахід вакцини від онкологічних захворювань шкіри стало результатом масштабної наукової роботи, яка велася протягом п’яти років.

Як показали проведені дослідження і тести, новий препарат здатний впливати на новоутворення з високим ступенем точності і, в порівнянні з традиційною терапією, дуже м’яко діє на інші органи, що зберігає пацієнтам можливість вести нормальний спосіб життя. Розробники цього засобу підкреслюють, що в найближчі 5-10 років йому ще належить пройти чимало тестів і клінічних випробувань, тільки після цього він зможе вступити на ринок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button