Технології

В ОАЕ планують збудувати завод з виробництва “зеленого” чавуну

Emirates Steel Arkan використовуватиме досвід успішної експлуатації заводу прямого відновлення з уловлюванням та зберіганням вуглецю.

Image by arodsje from Pixabay

Компанії Emirates Steel Arkan (ОАЕ) спільно з ITOCHU та JFE Steel (Японія) розглядають можливість будівництва заводу з виробництва низьковуглецевої чорної металургійної сировини в Абу-Дабі.

Вони планують виробляти чавун за допомогою вдосконаленого процесу декарбонізації та з використанням ВДЕ та “зеленого” водню, повідомляє Steel Times International.

Компанії працюватимуть над техніко-економічним обґрунтуванням створення металургійного центру для виробництва чорних металів на проєктному майданчику в Абу-Дабі, щоб задовольнити зростаючий попит на екологічно чисту сталь.

В матеріалі пояснили, що чорну сировину вироблятимуть за допомогою вдосконаленого процесу декарбонізації з використанням природного газу для відновлення залізної руди. Проєкт також передбачає використання відновлюваних джерел енергії, а також “зеленого” водню для процесу відновлення.

“Ми пишаємося тим, що очолюємо зусилля виробників сталі на Близькому Сході з декарбонізації на тлі інтенсифікації глобального прагнення зменшити викиди CO2, і наша співпраця з ITOCHU та JFE Steel є першою у своєму роді в регіоні”, – сказав Саїд Гумран Аль Ремейті, генеральний директор групи Emirates Steel Arkan.

Він також додав, що близько 80% викидів вуглецю під час виробництва сталі спричинені саме використання коксу в доменних печах під час процесу відновлення залізної руди. Однак вуглецевий слід Emirates Steel Arkan вже значно нижчий, ніж у світових аналогів, завдяки використанню природного газу та передових технологій прямого відновлення заліза.

“Використання водню може зробити нашу високоякісну та довговічну сталеву продукцію ще більш екологічною та підтримати сталість наших клієнтів”, – зазначив Аль Ремейті.

Джун Іномата, головний операційний директор відділу металів і мінеральних ресурсів корпорації ITOCHU розповів, що метою проєкту є створення ланцюжка постачання заліза з низьким рівнем викидів вуглецю, зменшення вуглецевого сліду і сприяння “озелененню” глобальній металургійній промисловості.

“У цьому проєкті ITOCHU відповідатиме за постачання високоякісної залізної руди через мережу, створену торговою та інвестиційною діяльністю протягом десятиліть, Emirates Steel Arkan використовуватиме досвід успішної експлуатації заводу прямого відновлення з уловлюванням, утилізацією вуглецю і сховище “CCUS”, яке є лідером у вловлюванні вуглецю, і JFE Steel використовуватиме чорну сировину, вироблену в рамках цього проєкту, як сировину для виробництва сталі та сприятиме зменшенню викидів CO2”, – підкреслив він.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments