Екологія

Голод у Пакистані: повені знищили посіви

Кліматичні наслідки сформувалися в сніжний ком, – спочатку по Пакистану поширилася малярія, тепер населенню загрожує масовий голод.

Численні руйнування на території країни торкнулися не тільки будинків місцевих жителів та інфраструктури, а й сільськогосподарських полів. Багато з них навіть через три місяці після закінчення дощів як і раніше знаходяться під водою. Фермерські господарства залишилися без засобів до існування.

Все це незабаром неминуче призведе до продовольчої кризи. Згідно з офіційними даними, в країні втрачено майже 15% врожаю рису і 40% врожаю бавовни. А в регіоні Сінд, який найсильніше постраждав від повеней, ці цифри досягають 80% і 70% відповідно. Запаси зерна місцевих жителів теж змило.

В уряді сподіваються, що пшениці вистачить до наступного врожаю. Але як висаджувати нові посіви — незрозуміло, вода не відступає.

Тому вже зараз Пакистан розмістив замовлення на імпорт 500 тисяч тонн зерна. Отримати його необхідно якомога швидше, інакше країна зіткнеться з голодом вже в грудні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments