Технології

В Об’єднаних Еміратах побудують завод з переробки відходів у водень

В Об’єднаних Арабських Еміратах побудують завод з перероблення пластикових і деревних відходів у водень.

Проєкт реалізує компанія Bee’ah, піонер у галузі сталого розвитку на Близькому Сході, передає glavcom.ua.

Завод з виробництва екологічно чистого водню обладнають заправною станцією для водневих автомобілів, які будуть побудовані у співпраці з британською компанією Chinook Sciences.

Проєкт перетворення відходів в водень розглядається як еволюція спільного проєкту Bee’ah і Chinook Sciences по газифікації відходів вартістю $180 млн і спрямований на задоволення зростаючого ринкового попиту у регіоні на екологічно чистий водень.

«Як лідер в галузі управління відходами на Близькому Сході, ми пишаємося тим, що розробляємо перше у регіоні рішення з перетворення відходів в водень, – сказав генеральний директор групи компаній Bee’ah Халед Аль Хураймел. – За допомогою цього нового проєкту ми прагнемо підтримати економіку замкнутого циклу у багатьох сферах в усьому регіоні».

«Ми дуже раді використовувати в ОАЕ нашу технологію газифікації і піролізу, яка розщеплює відходи за допомогою передової термічної обробки для отримання зеленого водню, – сказав у свою чергу голова і головний виконавчий директор Chinook Sciences Рифат Чалабі. – Ми розраховуємо, що собівартість екологічно чистого палива може дорівнювати вартості бензину».

При максимальній виробничої потужності завод буде здатний заправляти щодня 1 тис. автомобілів з водневим двигуном, уточнив він.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button