Земля

В ООН стурбовані наявністю на Землі їжі для зростаючого населення

У зв’язку з постійним збільшенням світового населення демографи стурбовані питанням, чи вистачить на нашій планеті їжі для ще 3540000000 чоловік. Під час конференції ООН вчені висловили припущення, що населення Землі до 2050 року може скласти 9,6 млрд чоловік, а до 2100 року – 10,9 млрд осіб.

foto_cikavosti_16.10.2014-022

Щоб прогодувати 9 мільярдів людей, виробництво продовольства має збільшитися на 60%, заявили в продовольчій організації ООН. Вчені нагадали, що голодування в сучасному світі зустрічається не так часто, в основному населення починає голодувати через політичну нестабільність і війни.

Читайте також: Людству загрожує голод через виснаження ґрунтів

В даний час Африка є найбільш швидкозростаючим регіоном у світі. До кінця нинішнього століття населення цього континенту може вирости в чотири рази, тобто складе 4 мільярди чоловік. При цьому деякі дослідники вважають, що зараз молоді африканки більш освічені, ніж раніше, що дає надію на контроль популяції. Як приклад вчені привели Бангладеш, де в 1970 році в середньому кожна сім’я мала по 6 дітей, проте проведення програми освіти знизило середнє число дітей у сім’ях до двох.

Натхнення:russianweek.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button