Технології

В США розробляють «таблетку самозцілення»

Військові США надихнулися такими супергероями, як Росомаха і Халк, чий організм може самостійно відновлюватися після будь-яких ушкоджень, і вирішили створити спеціальний чіп, який допоможе людям перестати користуватися ліками. Проект називається ElectRx («Електронні рецепти»).

foto_cikavosti_24.09.2014-015_resized

Представники Пентагону розробляють новітній пристрій, який буде імплантуватися в людське тіло і сприяти його повному зціленню. Очікується, що даний ефект досягатиметься за допомогою електричних імпульсів, контролюючих стан внутрішніх органів.

Читайте також: Військові США протестували новий екзоскелет

Розробники проекту вважають, що ElectRx допоможе зменшити залежність людей від ліків і відкриє новий напрямок в медицині. В основі новітньої технології лежить біологічний процес нейромодуляціі, який полягає в тому, що периферична нервова система відстежує стан внутрішніх органів і фіксує реакцію організму на інфекції і захворювання.

Електронний чіп допоможе виліковувати такі захворювання, як запалення кишечника, ревматичний артрит, синдром системної запальної реакції організму. Якщо проект виявиться успішним, то з його допомогою люди зможуть боротися з епілепсією, черепно-мозковими травмами і навіть депресією, кажуть військові.

За розробку «Електронних рецептів» відповідає агентство DARPA при міністерстві оборони США.

Кнопка «Наверх»
Закрыть