Земля

В Японії знайшли велетенський газовий резервуар, який чекає вибух

Під японською Окінавою виявили гігантську газову підземну область, яку чекає вибух. На даний момент учені не можуть визначити походження невідомого газу.

Як відомо, на південному заході Японії можна спостерігати розрив земної кори, де Філіппінська морська плита занурюється під Євразійську. Це місце знаходиться під дном Східно-Китайського моря і називається Окінавською западиною. Нещодавно дослідники виявили під океанічним дном суттєві поклади газу, чиє походження спантеличує фахівців. Наявність резервуара під западиною показало недавнє томографічне дослідження літосфери. Передбачається, що в ньому може міститися гідрат метану, який може бути суттєвим джерелом енергії.

Однак під Окинавою також може знаходиться вуглекислий газ, який є великою небезпекою для всієї планети. Співробітник Університету Кюсю Такеші Цудзі припустив, що в континентальних басейнах тихоокеанської дуги можуть знаходитися подібні резервуари з вуглекислим газом, що впливають на глобальне потепління. Є ймовірність вибуху гідрату, оскільки вчені зафіксували виділення газу через підводні камені, що може свідчити про нагрівання магмою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button