Головна / Наука / Названо продукти, що прискорюють метаболізм

Названо продукти, що прискорюють метаболізм

Метаболізм в організмі людини відповідає за витрату енергії і нормалізацію ваги. Тому медики назвали кілька продуктів, що прискорюють цей процес.

Метаболізм визначається як ряд хімічних реакцій у живому організмі, які створюють і розщеплюють енергію, необхідну для життя. Простіше кажучи, це швидкість, з якою організм спалює енергію, втрачаючи вагу. У той час як швидкість обміну речовин частково генетична, деякі продукти можуть посилити його. Одним з таких є квашена капуста. Вона має велику кількість мікроелементів, начебто заліза, калію, магнію, цинку і особливо вітаміну C. Це дозволяє позбутися від порушення рівноваги кишкової мікрофлори, що позитивно впливає на спалювання калорій.

Прянощі активним чином взаємодіють з жировими відкладеннями. Серед найбільш ефективних спецій є кориця, перець чилі, імбир і куркума. Вітамін В9 міститься в сочевиці і броколі у високій концентрації. Фолієва кислота допомагає в очищенні організму, виводячи отруйні речовини, які заважають нормальному функціонуванню метаболізму.

Для людей, що намагаються скинути вагу, буде корисно пиття води і зеленого чаю. Вони запобігають стрибкам цукру в крові і фільтрують її. Варто зазначити, що корисні тільки чайне листя, а не пакетовані заварки. Нарешті, відмінним засобом для спалювання жиру можна назвати грейпфрут. Він також допомагає впорається з проблемами шлунково-кишкового тракту. Все ж, його часте вживання здатне викликати алергію.