Авто

Комп’ютерна діагностика авто від сервісу Stop&Go: особливості та переваги

Час від часу кожен транспортний засіб потребує ретельної перевірки на справність. Це убезпечує автомобіль він неочікуваної поломки посеред дороги. Перевірити роботу електронних систем допомагає комп’ютерна діагностика авто, яка є доступним методом виявлення неполадок. Перевірка відбувається на спеціалізованих станціях технічного огляду за допомогою сканерів. 

Навіщо використовують комп’ютерну діагностику автомобіля

Сучасні автомобілі оснащують комп’ютерними програмами. Збій хоча б у одній із них може стати причиною виникнення поломки. Якщо вчасно не виявити несправність, стається так звана ланцюгова реакція — системи починають виходити з ладу одна за одною. Саме тому комп’ютерна діагностика допомагає виявити неполадки навіть тоді, коли автомобіль здається справним. 

Перевірку виконують за допомогою сканера: його під’єднують до бортових систем через діагностичні роз’єми. Сканер зчитує програмні коди. Компанія Stop&Go використовує обладнання компанії Bosch. Розшифрувати отриману інформацію допомагає спеціальне програмне забезпечення. На основі отриманої інформації фахівці роблять висновок про загальний стан автомобіля. 

Комплексна перевірка транспортного засобу необхідна у таких випадках:

 • під час руху автомобіля чути сторонні шуми, відчуваються поштовхи; 
 • нестабільно працює двигун;
 • відчуваються проблеми у роботі автоматичної коробки передач;
 • з’являється витік масла, пробуксовування під час руху;
 • зростає витрата пального;
 • помічається порушення роботи ходової частини та ін. 

Вчасна діагностика допоможе запобігти високих витрат на ремонт автомобіля у майбутньому. 

Особливості передпродажної діагностики авто

Використання сканерів для огляду всіх систем транспортного засобу використовують і у випадку продажу автомобіля. Таким способом покупець може перевірити, чи відповідає заявлена вартість авто його технічному стану. У разі виявлення незначних неполадок, буде час їх виправити. Покупець матиме можливість узгодити зниження вартості машини або відмовитися від угоди. 

Компанія Stop&Go запровадила послугу «передпродажна діагностика в вашому місті», згідно якої повний огляд автомобіля відбувається за 1,5 години. У вартість послуги входить:

 • аналіз роботи освітлювальних приладів;
 • перевірка гальмівних колодок на зношеність;
 • аналіз гальмівної рідини;
 • комп’ютерна діагностика;
 • перевірка покришок та стану зношеності резини;
 • огляд гальмівних шлангів та ін. 

Діагностика транспортного засобу б/у допоможе виявити недобросовісного продавця та уникнути проблем, які можуть виявитися в ході експлуатації автомобіля. 

Переваги обслуговуванні у СТО Stop&Go

Компанія Stop&Go відрізняється від традиційних автомайстерень не лише технічним оснащенням, а й підходом до виконання роботи. У штаті працюють фахівці з двадцятирічним досвідом обслуговування найрізноманітніших транспортних засобів. З кожним клієнтом працює особистий менеджер. Таким чином замовники отримують консультації у будь-який зручний момент, можуть записатися на огляд у зручному форматі без черг. 

Між компанією та замовником заключається договір на послуги. У цьому випадку користувач отримує гарантію на виконані роботи та сталу ціну, яка не може змінюватися в процесі виконання робіт. Фізичні та юридичні особи мають можливість здійснити повну перевірку транспортного засобу та замовити комплексний ремонт машини. 

Автосалон співпрацює з виробниками запчастин, тому має у наявності автомобільні деталі, що значно пришвидшує терміни виконання ремонту. Записатися на сервіс вперше можна за контактними номерами телефонів або заповнити заявку на сайті компанії. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button