Екологія

В Україні затвердили нові правила охорони та захисту лісів

Всі лісокористувачі користуватимуться правилами з єдиними вимогами до охорони та захисту лісів для їх збереження в умовах кліматичної кризи.

Image by jplenio from Pixabay

Уряд України затвердив новий порядок організації охорони лісів, який містить чіткі правила захисту лісів від пожеж, незаконних рубок, пошкодження, ослаблення та іншого шкідливого впливу, а також захист від шкідників та хвороб.

Цей документ є обов’язковим для виконання усіма лісокористувачами, повідомляє Міндовкілля у Facebook.

В матеріалі зазначили, що новий порядок дозволить застосовувати сучасні методи та засоби гасіння лісових пожеж. Він також передбачає обов’язкове навчання лісової охорони та гасіння лісових пожеж.

Очільник Міндовкілля Руслан Стрілець пояснив, що раніше в українському законодавстві не були прописані чіткі вимоги до охорони та захисту лісу, проведення протипожежних заходів лісового фонду, здійснення спостереження за станом лісів та своєчасного виявлення у лісі осередків шкідників та хвороб. Це могло призвести до погіршення стану лісів та виникнення великих пожеж.

“Відтепер усі лісокористувачі у своїй роботі користуватимуться лише цими правилами з єдиними вимогами до охорони та захисту лісів для їх збереження в умовах кліматичної кризи”, – додав він.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button