Різне

Важливість проведення товарознавчої експертизи

foto_cikavosti_07.07.2014-06Товарознавча експертиза має на меті визначення справжньої ціни купленої продукції або пристрою. У даному випадку фахівці спираються на поточний стан товару, основну увагу приділяють недолікам, а також досліджують причини їх появи. Така процедура є дуже актуальною в наш час, про це свідчить кількість підданих позовів про захист прав споживачів. Причому з кожним роком кількість заяв до суду зростає стрімкими темпами.

Експертиза діє на широкий асортимент товарів, якщо детальніше, то це такі види, як: взуття, косметика, меблі, канцелярські товари, ювелірні та галантерейні вироби, побутова техніка та інше електричне обладнання. Крім цього, товарознавча експертиза поширюється на документи, які підтверджують факт купівлі продукції. Найточніший результат споживач отримає в тому випадку, якщо замовить http://www.kise.in.ua/ в незалежній судово-експертній установі. Ця організація допоможе йому дізнатися реальні показники і об’єктивну оцінку продукту.

У деяких ситуація виникає необхідність у проведенні судово-товарознавчої експертизи. Відбувається це в тому випадку, якщо правоохоронні органи розслідують кримінальні справи або ж під час проведення судового розгляду. Якщо у споживача викликає сумнів якість продукції, то він має право на проведення експертизи. Ця процедура передбачена законом України «Про захист прав споживачів».

Комплекс заходів допомагає вирішити десятки завдань, докладніше про них споживач може дізнатися у представників компанії. Варто зауважити, що після появи такої послуги рівень якості багатьох товарів значно зріс. Тепер населення має реальну можливість користуватися гарною продукцією, не переплачуючи при цьому власні гроші.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments