Земля

Гуманоїди можуть жити і розмножуватися в прісній земній воді — Уфологи

«Інопланетяни дійсно існують, але ми шукаємо їх не в тих місцях», — вважають вчені. Цікавий факт того, що крім води екзопланет, гуманоїди можуть мешкати і в прісній воді на нашій планеті.

Не так давно один з колишніх співробітників НАСА зробив заяву, що неземні цивілізації можуть жити в океанах екзопланет. Там їм легше захищатися від активного космічного випромінювання. На думку вченого, в даний час інопланетяни все ще не були виявлені лише з тієї причини, що океан має властивість замерзати, а під товщею води їх побачити неможливо. Тим не менш, вони продовжують свою життєдіяльність під льодом.

Одночасно з цим, цікаву заяву зробив уфолог Крістофер Уолш на своїй сторінці Instagram. Він припустив, що таким чином, інопланетні істоти могли мігрувати на Землю і вже зараз жити не тільки в морях планет за межами Сонячної системи, але також і в річках, озерах і водосховищах, а також активно розмножуватися там. Підтвердити це можуть частіші випадки з утоплениками, які часто відбуваються в прісних водоймах. Адже в деяких подібних трагедій ніякого пояснення крім того, як присутність позаземного, знайти так і не вдалося. Можливо, саме водні гуманоїди вбивають нас, людей, на воді.

View this post on Instagram

Curious .. but the author hid that aliens are able to live in fresh earthly water. What does it mean? That’s right, in lakes, rivers and reservoirs on Earth, they are able to live and multiply. Probably frequent tragedies with drowned people in such places speak of the presence of the extraterrestrial! #aliens? #alien #mars #earth #planet

A post shared by John Christopher Walsch (@christophersunufo) on Jan 19, 2019 at 9:43pm PST

Кнопка «Наверх»