Всесвіт

Вчені: Апарати нового покоління долетять до Альфи Центавра і Землі 2.0 за 20 років

Вчені вважають, що апарати нового покоління зможуть дістатися до зірки Альфа Центавра і тамтешньої планети Земля 2.0 за 20 років. Неймовірну швидкість міжзоряні зонди зможуть розвинути завдяки наявності світлового вітрила, що використовує для руху тиск сонячного світла.

Флот мініатюрних зондів у вигляді мікрочипів розробляється в рамках проекту Breakthrough Starshot, який у свою чергу є частиною програми The Breakthrough Initiatives, заснованої російським підприємцем Юрієм Мільнером та покійним фізиком-теоретиком Стівеном Хокінгом.

Мініатюрні мікрочипи з чотириметровими сонячними вітрилами будуть нести на борту все необхідне обладнання для вивчення Альфи Центавра і планети, розташованої в зоні населеності, яку іноді називають Земля 2.0. При цьому застосування нових технологій дозволить розігнати зонд до двох десятих швидкості світла, тому апарат зможе досягти найближчої до Сонця зірки за 20 років. Однак скептики вважають, що проект Breakthrough Starshot занадто оптимістично описує міжзоряну подорож, адже розробка сонячного вітрила ще навіть не почалася.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button