Здоров'я

Вчені: Вишневий сік позитивно впливає на сон

Останні дослідження допомогли вченим з’ясувати, що вишневий сік здатний позитивно вплинути на сон, а також допомогти позбутися больових відчуттів і поліпшити здоров’я серця. Дану інформацію опублікувало видання Daily Mail.

Фахівці говорять про те, що вишневий сік, маючи приємний смак і невелику кількість калорій, насичений різними антиоксидантними і протизапальними властивостями. Дієтолог Кейлі Тодд впевнена, що при детальному вивченні даного продукту можливо виявити ще більшу кількість корисних властивостей. Завдяки вмісту у вишневому соку мелатоніну і антоціана, людина, яка вживає його, здатна спати на сорок хвилин довше і на шість відсотків міцніше. Цього ефекту можна досягти, випиваючи всього дві порції концентрату в тиждень.

Вчені підкреслюють, що черешня несе такий же вплив на організм. Проте з неї, на відміну від вишні, неможливо зробити концентрат для того, щоб пити протягом року.

Дослідження показали, що аналізований напій знижує холестерин і тригліцерідон, зменшує жирові відкладення в області живота, а це, в свою чергу, позитивно позначається на здоров’ї серця.

Експеримент, проведений американськими фахівцями, показав: добровольці, які вживають кислий вишневий сік протягом трьох тижнів, по 310 мл щодня, показали зменшення сироваткових біомаркерів запалення. Це означає, що їм легше подолати біль у м’язах, яка виникає як через занять спортом, так і різних захворювань.

Кнопка «Наверх»
Закрыть