Головна / Людина / Вчені: «Люди-сови» володіють більш високим інтелектом, ніж «жайворонки»

Вчені: «Люди-сови» володіють більш високим інтелектом, ніж «жайворонки»

Наукове товариство провело експеримент з метою визначення різниці інтелекту між «совами» і «жайворонками». З’ясувалося, що люди, які віддають перевагу поспати довше, показали більш високий рівень IQ.

Щоб провести експеримент, вчені залучили майже 900 людей. Дослідження здійснювалось шляхом тестування. Зібравши всі дані, вдалося зробити висновок, що любителі спати по ночах показують кращий результат, ніж «ранні пташки».

Дослідники поки не знають точної відповіді, з чим пов’язаний такий результат. Однак вони впевнені, що це залежить від типу мислення. «Люди-сови» здатні до більш глибоких аналітичних роздумів, ніж «жайворонки». Підтверджує слова вчених і статистика. В дитинстві ті, хто звик відчувати прилив бадьорості до ночі спочатку не відрізняються високою успішністю у школі, але з часом ситуація змінюється на протилежну.

Професійні навички у хронотопів також відрізняються. Люди, які звикли прокидатися дуже рано, виявляють здібності до управлінської діяльності, на противагу «сови» відрізняються творчим підходом до виконання завдань.