Наука

Нобелівський лауреат: Для Бога немає місця у Всесвіті

Нобелівський лауреат з фізики 2019 року Мішель Майор висловився щодо існування Бога. На думку вченого, для Всевишнього немає місця у Всесвіті.

Швейцарський астрофізик Мішель Майор зізнався в інтерв’ю виданню El Pais, що всі досягнення науки вказують на відсутність розумного задуму при зародженні життя на Землі. За його словами:

«Релігія каже, що Бог відповідальний за появу життя, творцем якого він був. Наукові факти свідчать, що це виникло в результаті природного процесу. Я вірю, що єдину відповідь можна знайти в дослідженні. Для мене, втім, немає місця для Бога у Всесвіті.»

Відомо, що нобелівський лауреат з фізики удостоївся премії 8 жовтня поточного року. Вона була видана за відкриття першої екзопланети в 1994-му з колегою Дідьє Келозом і за внесок у космологію спільно з ученим Джеймсом Піблсом.

Нагадуємо, що термін «екзопланета» належить до космічних тіл, які знаходяться за межами Сонячної системи. Довгий час їх знаходження викликало труднощі із-за порівняльної тьмяності та малих розмірів у порівнянні з зірками. Станом на осінь 2019 року, експериментально підтверджено існування 4115 планет. Вони складають лише малу частину від загальної теоретичної кількості в Чумацькому Шляху в 100 мільярдів, з яких 20 млрд є подібними Землі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть