Всесвіт

Вчені дізналися, до чого призведе зіткнення галактик Андромеди і Чумацького Шляху

Астрофізики з’ясували, що відбудеться в далекому майбутньому, коли зіткнуться галактика Андромеда і Чумацький Шлях. Ймовірність такого зіткнення дуже велика, в даний момент галактики рухаються на зустріч одна одній на швидкості 120 км/с.

Всього фахівці розробили три сценарії розвитку подій. Так, через чотири мільярди років після зіткнення галактик (допускаючи існування до того часу Землі і людей), на нашій планеті нічого не відчують.

Справа в тому, що в галактиках між небесними тілами існують величезні відстані і тому зіткнення між планетами або зірками — стане рідкісним явищем. Але ось від гравітаційного впливу нікуди не дітися. З 12%-ою ймовірністю Сонячну систему може викинути в космічний простір.

Згідно з другим сценарієм, дві спіральні галактики об’єднаються в одну еліпсоподібну, якій вже дали назву — Млекомеда. У новому галактичному об’єкті продовжиться зіркоутворення, але як збільшена разово маса вплине на існуючі системи — невідомо.

І третій варіант розвитку подій говорить про те, що Сонце до того моменту стане Червоним гігантом, тому Земля вже буде знищена, і зіткнення галактик ніяк на неї не зможе вплинути.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button