Людина

Вчені: Перегляд порнографії скорочує обсяг мозку у чоловіків

Чоловіки, які дивляться порнографію, можуть зіткнутися зі зменшенням об’єму мозку і зі зниженням чутливості у відповідь на сексуальний стимул. Правда, не виключено, що люди, які дивляться часто порнографію, з самого початку мають характерні зміни в мозку.

mozok31.05.2014_400

Доктор Симона Кюн з Інституту Макса Планка зафіксувала малий розмір смугастого тіла мозку у людей, що дивляться порно. Ця частина мозку включена в систему нагороди (вона обробляє інформацію про нагороду і мотивовану поведінку).

Читайте також: Порнографія — найпоширеніша форма сексуальної освіти серед підлітків

Відкриття було зроблене після аналізу мозку 64 здорових чоловіків 21-45 років. Цікавило об’єм мозку, його реакція на перегляд порнографічних зображень і те, як часто чоловіки дивилися порно. Так були виявлені явні відмінності в мозку у чоловіків, які регулярно дивилися порно, і чоловіків, що утримуватися від цього. Чим більше чоловік дивився порно, тим менше було його смугасте тіло мозку.

Плюс, інша частина мозку, що також входить до складу смугастого тіла, “що включається” при перегляді сексуального стимулу, була менше активована при активному перегляді порнографії. За словами Кюн, помірний перегляд порнографії не шкодитиме мозку. В іншому випадку, людина може зіткнутися з тим, що його мозок буде працювати не належним чином.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button