Здоров'я

Вчені довели, що відмова від цукру на місяць покращує загальний стан здоров’я

Вчені з Університетського коледжу Лондона довели, що відмова від цукру всього на місяць покращує загальний стан організму людини. Також вони провели соціологічний аналіз в соціальних мережах.

Раніше проведені дослідження підтвердили, що відмова від цукру покращує метаболізм і знижує рівень стресу, який викликаний підвищеною кількістю глюкози в крові. Крім цього «солодка смерть» має негативний вплив на внутрішні органи, в тому числі на печінку і підшлункову залозу. Експертами також було проведено вивчення публікацій в соціальних мережах, в яких люди замінили цукор іншими продуктами харчування. Результат виявився дуже цікавим.

Проаналізувавши 23 тисячі коментарів, вчені прийшли до висновку, що утримання від солодкого «наркотику» значно поліпшило не тільки фізичний стан людей, але і психологічний: міцний сон, зменшилась дратівливість, покращилося загальне самопочуття, підвищилася впевненість у собі. Також абсолютна більшість стверджувало, що їм вдалося скинути зайву вагу і припинилися нічне потовиділення. Описати всі позитивні наслідки відмови від цукру в короткій статті складно. Слід пам’ятати основне, що результат проведених досліджень повністю підтверджує глобальне поліпшення стану здоров’я людини у разі відмови від шкідливої речовини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button