Здоров'я

Оливки і рибу визнали корисними для профілактики хвороб серця

І інші продукти, що входять до складу середземноморської дієти

Журнал Американського коледжу кардіології опублікував новий матеріал, в якому визнається користь оливок і риби для профілактики хвороб серця. Крім того, корисними для серця були названі і інші продукти, що входять в середземноморську дієту.

Нагадаємо, що в середземноморську дієту входять горіхи, цільнозернові продукти, оливкова олія першого віджиму, морепродукти і помірна кількість молочних продуктів, таких як йогурт і сир. Згідно з опублікованими даними, ці продукти ідеальні для поліпшення серцево-судинної системи.

Варто також відзначити, що люди, які дотримуються середземноморської дієти, практикують інтервальне голодування. Так, інтервал голодування відповідає як мінімум восьми годинам, а максимум він може розтягнутися до 12 годин. Директор профілактичної кардіології в Центрі кардіології Середньої Америки і за сумісництвом автор дослідження дійшла висновку:

Зосередження уваги на свіжих цільних продуктах поряд з рибою дає ряд переваг для здоров’я, зокрема коли справа доходить до здоров’я серцево-судинної системи. Середземноморська дієта Піско з щоденним обмеженим за часом прийомом їжі є ідеальною кардіозахисною дієтою.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button