Земля

Вчені: Фази Місяця впливають на кількість опадів на Землі

Вчені Вашингтонського університету провели нове дослідження, на основі якого стверджують, що місячні фази впливають на кількість та інтенсивність опадів, що випадають на Землю. Перебуваючи на небі, Місяць, за версією вчених, створює своєрідні опуклості, які впливають на погодні умови планети.

Фахівці з Вашингтонського університету, ґрунтуючись на результатах свого недавнього дослідження, стверджують, що фази Місяця впливають на силу опадів, що випадають на Землю. За версією вчених, в момент, коли природний супутник Землі виявляється високо на небі, він утворює так звані опуклості в атмосферних шарах планети, що, в свою чергу, впливає на погодні умови Землі. Керівник дослідження Tsubasa Когіяма вважає, що проведена його групою наукова робота є найбільш достовірною і першою, яка реально доводить вплив місячних фаз на опади.

Раніше, в 1847 році, вчені вже довели, що атмосферний тиск коливається в залежності від фаз супутника Землі. Тепер вчені провели аналіз даних, зібраних більш ніж за 15 років апаратом Tropical Rainfall Measuring Mission, і виявили, що справді дощ йшов з меншою силою, коли Місяць був високо. Варто відзначити, що його інтенсивність змінилася лише на 1%.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button