Земля

Greenpeace: вомбати почали рятувати дрібних тварин від пожеж в Австралії

Вомбати почали рятувати дрібних тварин від пожеж в Австралії. Офіційний акаунт Greenpeace у Новій Зеландії в Instagram зазначає, що вомбати почали показувати нехарактерну для себе поведінку і пускати у свої глибокі нори дрібних тварин, щоб ті врятувалися від вогню.

Така нетипова для вомбатів поведінка дозволила врятуватися мільйонам дрібних звірів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Reports from Australia that countless small animals have escaped death because wombats, unusually, opted to share their massive, complex burrows. Even reports that they have been observed exhibiting “sheperding behavior.” (we shared this from a social media post from Australia, but it turns out it’s not true)

Публікація від Greenpeace NZ (@greenpeacenz) 9 Січ 2020 в 2:15 PST

Пожежі в Австралії йдуть вже більше півроку, проте за останній місяць вони різко масштабувалися. Зараз на континенті горять мільйони гектарів землі, вже відомо, що загинули більше 1 млрд тварин, у тому числі птахів.

Вчені вважають, що пожежі в Австралії змінять клімат на всій Землі. Вони виникли в результаті глобального потепління і призведуть до ще більшої зміни погоди. Наприклад, дим від пожеж в Австралії вже досяг не тільки сусідньої Новій Зеландії, але і перетнув Тихий океан в бік Південної Америки. Представники уряду Чилі заявили, що смог закрив небо над більшою частиною країни.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button