Людина

Похмілля не є чинником ризику алкоголізму

Наявність похмілля не означає, що людина більш схильна до розвитку алкоголізму, стверджують дослідники з Місурійського університету, США.

У дослідженні взяли участь 386 молодих людей, велика частина яких була студентами американських коледжів. Всіх випробовуваних попросили протягом трьох тижнів вести щоденник про кількість випитого спиртного. Учасники додавали новий запис щоранку. Крім того, випробовуваних попросили оцінити ймовірність, чи будуть вони вживати алкоголь протягом дня.

pohmilia_450

У результаті фахівці отримали дані для аналізу про 2276 епізодах вживання спиртного і 463 випадках похмілля. Виявилося, що особливої ??різниці в пристрасті до алкоголю не було серед тих, хто страждав від похмілля і тих, хто не мав таких проблем.

Читайте також: Незвичайний спосіб боротися з похміллям

Попередні дослідження показали, що люди, які страждають від гострих нападів похмілля, частіше стикаються з проблемою алкоголізму. Проте в ході нового дослідження ця теорія не отримала підтвердження. На думку експертів, якщо похмілля не приводить людину до більш частого споживання спиртного, то можна його виключити як фактор ризику розвитку алкоголізму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button