Людина

Фізичні вправи знижують симптоми депресії тільки у чоловіків

Фахівці Мічиганського університету з’ясували, як заняття спортом відбиваються на депресії. Останнє дослідження показало, що фізичні вправи знижують симптоми психічного розладу тільки у чоловіків.

Депресія, згідно з даними ВООЗ, є однією з головних причин інвалідності. При затяжному пригніченому стані не виключено летальний результат. Терапія розлади, як показує практика, ефективна лише в половині випадків із-за неправильного діагнозу або недоступності ресурсів.

Експерти вважають, що в боротьбі з депресією можуть допомогти заняття спортом. Під час дослідження за участю 1100 учнів Пекінського університету (Китай) фахівці вивчали вплив на розлад тренувань і сну, а також аналізували емоційний настрій учасників. Позитивний вплив помірних і посилених вправ спостерігалося тільки у чоловіків. Однак представники обох статей мали деяку схожість зв’язку поганого сну з депресією.

Результати наукової роботи представлені в American College Health. Фахівці вважають відкриття життєво важливим, адже до психічних розладів більше схильні жінки. Експерти мають намір продовжити дослідження з даного питання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button