Людина

7 причин, чому чоловіки йдуть від жінок

7 причин, чому чоловіки йдуть від жінокВважається нормальним, якщо жінка кидає чоловіка: мовляв, це в порядку речей, адже чоловік сильний і переживе будь-яку зраду. Коли чоловік йде від жінки, особливо якщо у них є діти, він стає злочинцем і покидьком. Різні бувають ситуації, і у чоловіків присутні вагомі причини, щоби піти від жінки

Чому чоловіки йдуть від жінок? Сім найчастіших чоловічих претензій.

1. Стало нудно
Якщо чоловік пішов до іншої, все, начебто, зрозуміло: одну розлюбив, друга зачарувала. Але якщо чоловік занудьгував, він чомусь стає мерзотником. Але нудьга – ворог будь-яких відносин. Якщо жінка перестала вчитися новому, цікавиться тільки шопінгом і дітьми, перестала розділяти раніше спільні захоплення, з нею стає нецікаво. Нормальний чоловік хоче бачити поруч розумну партнерку, з якою так само цікаво говорити, як з друзями та колегами.

2. Різниця характерів
Складно сперечатися, що ми пізнаємо один одного з часом. І більшість пар перші кілька років спільного життя проводять у процесі знайомства зі звичками і характерами один одного. Що б чоловік не говорив вам, він завжди хоче бути в родині головним. Йому не потрібна жінка-конкурент, з якою він буде постійно змагатися і мірятися важливими частинами тіла. Ні, поступлива і безсловесна курка – теж не варіант (див. п. 1), та й стикатися лобами з кожного питання не подобається чоловікові. Жінка, яка вміє бути м’якою і поступливою, а свою думку висловлювати не в наказовій формі, а по -жіночому, з повагою до чоловічої сили, навряд чи коли-небудь залишиться одна.

3. Чоловік стає подружкою
Чому чоловіки йдуть від говірливих дам до мовчазних дівчат? Тому що чоловік – не апарат з прийому розповідей про кожну куплену шпильку і прокладку. Він фізично не витримує нескінченних потоків пліток і розповідей про Марійок, Надій і Катерин, про яких треба щось пам’ятати. Йому цікава його жінка з її почуттями, які він може трохи приглушити своєю впевненістю і силою, але не багатогодинна балаканина «ні про що і про все». Для базікання існують подружки і телефони.

4. Ви перестали за собою стежити
Якщо чоловік пішов до іншої жінки, яка і молодша, і стрункіша, цьому найчастіше знаходиться дуже просте пояснення. Згадайте, якою ви були, коли тільки почали зустрічатися з чоловіком. Якщо за час, що ви провели разом, ви розслабилися (з думкою «тепер він нікуди не подінеться»), перестали стежити за манікюром, з’являтися перед чоловіком в гарному одязі, натомість, носите запрані халатики і фартухи («адже господарство і сім’я!”), немає нічого дивного в тому, що чоловік розчаровується. Йому подобалося бачити красуню, і він зовсім не очікував, що вона перетвориться на Попелюшку. Домашній одяг і постійна доглянутість – те, у що потрібно вкладати час, сили і гроші. Жоден чоловік не стане скаржитися на те, що його жінка витрачає час на те, щоб бути для нього красивою.

5. Зрада
Жіноча зрада страшна для будь-якого чоловіка. У головах міцно сидить переконання, що чоловік полігамний, що йому складно утриматися від сексу, якщо його активно провокує приваблива жінка. Та й у суспільстві ставлення до чоловічих зрад зазвичай набагато більш терпиме, ніж до жіночих. Вважається, що жінці, щоб займатися сексом, потрібно закохатися. Перша думка чоловіка, якому зрадила кохана, буде:«Вона мене не любить». Рідко який чоловік може пробачити зраду і продовжити і далі довіряти жінці. Швидше за все, він від неї піде.

6. Жінка стала успішнішою
Повернемося до пункту два. Чоловік природою призначений для захисту сім’ї. Значить, він повинен бути сильнішим, впевненішим і успішнішим. Жінка, яка раптово злітає по кар’єрним сходам стає конкурентом. Найчастіше, звичайно, несвідомо. А яка сім’я може бути зі суперником? Суперника потрібно обігнати, розчавити, поставити на місце. Коли жінка стає крутіша від чоловіка, заробляє більше, вона ризикує втратити цього чоловіка. Є щасливі винятки, але їх небагато. Найчастіше негласне правило таке: хочеш стати успішною – спочатку допоможи піднятися чоловікові.

7. Гроші стають головними
Чоловіки люблять балувати своїх жінок, дарувати їм подарунки, одягати в красивий і дорогий одяг, смачно годувати і возити на відпочинок. Але варто тільки чоловікові відчути, що жінка оцінює його за об’ємистим гаманцем, пиши пропало. Якщо чоловікові небайдужа ця жінка, якщо він її любить, подібне жіноче ставлення боляче його ранить. Навіть олігархи хочуть, щоб їх любили безумовно, за те, які вони всередині, а не зовні. Чоловікові необхідна впевненість в тому, що коли він втратить свій дохід, жінка його не кине. Принаймні, в той же день.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button