Здоров'я

Вчені: імпульсивним людям щастить у коханні

До такого висновку прийшли експерти з Барселони. Невротикам і імпульсивним людям значно простіше знайти другу половинку, вважають вони. За статистикою, люди з патологічними рисами характеру мають більше можливостей при спілкуванні з протилежною підлогою.

15-11-15-foto-600x400-1

Усього в дослідженні взяли участь 1000 добровольців з різними рисами характеру, пише The Daily Mail. Вчені зібрали інформацію про їх соціальний статус, рівень доходів, кількості партнерів, дітей. В рамках дослідження вдалося знайти виражені відмінності між чоловіками і жінками. Чоловіки з обсессивно-компульсивними рисами були в тривалих відносинах частіше, ніж жінки з таким же характером. Тим самим могли похвалитися жінки з невротичним складом.

Вчені вважають, часом нерозсудливість допомагає знайти партнера для побудови коротких відносин. Це ж дослідження доводить: люди з обсессивно-коспульсивными рисами заробляють в два рази більше грошей, ніж люди без таких особливостей характеру. По всій видимості, патологічні риси створюють ауру лідерства і можливість керувати колективом.

Натхнення: medvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть