Здоров'я

Які поєднання продуктів корисні для здоров’я

З допомогою грамотного поєднання продуктів можна поліпшити здоров’я, зміцнити імунну систему і омолодити шкіру. Готуючи їжу, потрібно пам’ятати не тільки про калорійність, але і про ту користь, яку вона несе організму.

Какие сочетания продуктов полезны для здоровья

Інструкція

1. Поживна цінність продуктів може змінюватися в залежності від поєднання. Є продукти, які не можна вживати разом, так як вони можуть порушити травлення. Тому дуже важливо знати про корисні і шкідливі поєднання.

[ads2] 2. Цільнозернові пластівці + Насіння
Таке поєднання корисно для зміцнення імунітету. Ідеальний варіант для ранкового сніданку – це тарілка цільнозернових пластівців з додаванням жмені соняшникового насіння. Організм отримає повну потребу в такому вітаміні, як альфа-токоферол. Такий сніданок несе користь не тільки імунітету, але і серцево-судинній системі.

3. Солодкий болгарський перець + Яйця
При вживанні разом цих двох продуктів організм отримує велику кількість вітаміну C. Більш того, яйця і болгарський перець позитивно впливають на стан шкіри. Це відмінна профілактика появи ранніх зморшок.

4. Йогурт + Паростки пшениці
Таке поєднання справжній вітамінний коктейль для організму. Ситний, але при цьому легкий сніданок, зарядить енергією на весь день. Добре вживати йогурт з паростками пшениці на сніданок. Організм отримає добову норму цинку, необхідного для регенерації клітин. Будь-які шкірні ушкодження, висипання і синці, будуть зникати набагато швидше.

5. Овочевий салат + Лосось
Унікальне поєднання, що змушує активніше працювати головний мозок. В лососеві міститься велика кількість омега-3 кислот, на це не впливає навіть консервація, а в поєднанні зі свіжим салатом організм насичується всіма необхідними мікроелементами. Таке поєднання допомагає захистити організм від злоякісних пухлин та підтримує серцевий м’яз.

6. Лимон + Зелений чай
Найбільш корисне поєднання для запобігання онкологічних захворювань. Для людей, ведучих здоровий спосіб життя, цей напій просто незамінний. Він покращує обмін речовин і зміцнює імунну систему організму.

Натхнення: www.kakprosto.ru

Кнопка «Наверх»