Головна / Здоров'я / Мішки під очима: які засоби працюють?

Мішки під очима: які засоби працюють?

Хороша косметика і вміле її нанесення можуть приховати темні кола під очима, але як позбутися від припухлості, яка грає світлом і тінню? Способів придумано безліч, і більшість з них можна прихопити прямо на кухні: холодні ложки, чайні пакетики і ароматні шматочки огірка. Але наскільки вони ефективні? Розбираємося!

Звідки беруются мішки під очима

Припухлість під очима зазвичай є результатом скупчення рідини в тканинах під очима через алергії, нестачі сну або особливо солоної вечері. Фізичного дискомфорту мішки під очима не заподіюють, але створюють не найпривабливіший, втомлений вигляд. Як з ними боротися?

Мешки под глазами: какие средства работают?

Огірок

В теорії холодні часточки огірка, покладені на мішки під очима, повинні зменшити припухлість, а антиоксиданти, які в них містяться — дати відсіч подразненню.

Ефективність: 5/10 Приємний свіжий аромат розслабляє, а ось легке пощипування — не дуже. Мішки під очима стануть трохи менш помітними, але погляд безумовно посвіжішає.

Картопля

Охолоджені часточки картоплі, як і у випадку з огірком, нададуть підтягуючий ефект за рахунок холоду. До того ж, прихильники натуральних засобів краси запевняють, що ензими, які містяться в картоплі посилять протинабряковий ефект.

Ефективність: 1/10 Результат буде практично непомітним, а на шкірі залишиться не найприємніший крахмалистый наліт. До того ж, буде відчуватися помітне печіння.

Яєчний білок

Яєчний білок володіє стягуючим ефектом при засиханні.

Ефективність: 7/10 Стягування шкіри відчується моментально. На відміну від огірка і картоплі, яєчний білок не викличе неприємного пощипування. Набряклість помітно зменшиться.

Холодні ложки

Експерти в області краси нерідко рекомендують завжди тримати пару ложок в морозильній камері для ранкового зменшення набряклості під очима. На відміну від продуктів, в ложках не містяться ні антиоксиданти, ні ензими, і їх ефект повністю базується на впливі холоду.

Ефективність: 2/10 Прикладання крижаних ложок до очей — не найбільше задоволення. До того ж, вони швидко зігріваються. Ефект незначний, більше того, він може посилити видимість темних кіл.

Гель з алоє

Гель з алоє, яке призначене для полегшення сонячних опіків, володіє протизапальними властивостями і, в теорії, має полегшувати набряклість під очима. Для додаткового охолоджуючого ефекту гель можна зберігати в холодильнику.

Ефективність: 4/10 Мішки під очима стануть менш помітними, так і відчуття від гелю алоє будуть цілком приємними. Він має схожий з яєчним білком стягуючий ефект, хоча і не такий сильний.

Чайні пакетики

Кофеїн, що міститься в чаї, повинен звужувати кровоносні судини в шкірі під припухлими очима.

Ефективність: 7/10 Чай надає помітний протинабряковий ефект на мішки під очима, але цей спосіб потребує часу: спершу чай потрібно буде заварити, потім остудити, тримати чайні пакетики потрібно 10-15 хвилин.

Переможці серед натуральних, непрофесійних засобів: яєчні білки і чайні пакетики.

 

Натхнення: zdorovie.com