Технології

Вчені: Інформації у світі стає занадто багато

Великі британські вчені стурбовані: кількість інформації у світі стає більше і більше. Це має пряме відношення до зростання електроенергії, в тому числі за рахунок сучасних ґаджетів. Сумарний обсяг трафіку, споживаного середньою сім’єю в Британії протягом місяця, збільшився з 17,3 ГБ в 2011 році до 82,5 ГБ в 2015 році.

Стрімко збільшується і загроза у вигляді нескінченного зростання обсягу споживаної населенням електроенергії. На думку дослідників, різкий підйом популярності інтернет-ґаджетів на планеті Земля визначає більш жорсткий інформаційний трафік. Необмежене, неконтрольоване збільшення кількості високотехнологічних електронних пристроїв, які підключені до всесвітньої мережі інтернет, призведе до безмежного і хаотичного зростання інформації.

За даними компаній Ericsson і Cisco обсяг трафіку, що проходить через мобільні пристрої, що використовуються на території Великобританії, стрімко збільшується через кожні кілька років. В Cisco і Ericsson планують ввести квоти та плати за використання інтернет-сервісів, які є найбільш активними виробниками глобальної інформації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button