Технології

Робот для “брудної” роботи (відео)

Вважається, що в майбутньому роботи зможуть зробити справжню революцію в галузі хірургії та рятувальних операцій. Поки цього не сталося, та вже сьогодні вони можуть перевернути наше уявлення про збір врожаю і роботах по дому.

09-11-14-foto-cikavosti600x407-1

Компанія Soft Robotics Inc. виклала в мережу відео, яке демонструє принцип дії нового робота, який здатний брати і переміщати предмети. У даної розробки великий потенціал не лише в повсякденному житті, але і в хірургії та біомедицині.

[ads2] Щоб показати принцип роботи пристрою Soft Robotics, представники компанії використовували цілий набір насадок-затискачів, які можуть захоплювати предмети різної величини, починаючи від невеликого качана капусти і закінчуючи великими овочами, наприклад гарбузом.

Читайте також: Вчені: роботи майбутнього будуть схожі на страусів

Карл Вауз, виконавчий директор Soft Robotics, поділився: “Ми думали про те, яка найбільш неприємна річ, яку нікому не захочеться брати в руки”. Таким чином на демонстраційному відео з’явилася сцена, де пристрій захоплює рибу-фугу. Випущений розробниками набір насадок-затискачів дозволяє виконувати найрізноманітніші завдання, починаючи від делікатного процесу збору грибів і закінчуючи роботою з вологими, брудними, небезпечними або просто неприємними (як у випадку з рибою фугу) з предметами. Крім того, роботи можуть виконувати свої завдання, навіть якщо зустрічають на шляху деякі перешкоди. “Великий затискач може утримувати вантаж вагою 3-4 кг, а маленький – близько 500-600 грамів”, – пояснив Вауз.

Звичайно, сьогодні ніхто не стверджує, що такі роботи неодмінно стануть частиною повсякденного життя в майбутньому. До такого помічникові ще потрібно звикнути. У будь-якому випадку нові роботи зможуть виконувати різні завдання, перевершуючи людини по продуктивності.

http://youtu.be/C-VtgNFbQjc

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button