Земля

Вчені: кінець світу все-таки буде

Міжнародна група з двох десятків науковців різних напрямків науки — біологи, екологи, геологи, палеонтологи і т. д. — провела дослідження, за підсумками якого зробила невтішний висновок. За словами вчених, людство може загинути вже в нинішньому сторіччі, при цьому, як запевняють дослідники, кінець світу настане швидко і різко, а не поступово, як стверджувалося раніше.

Причинами потенційного вимирання людства, за словами вчених, є всі ті ж глобальні кліматичні зміни і перенаселення планети. Дослідники підкреслили, що точка зору, яка передбачає поступову зміну клімату, ними була спростована: останні дослідження показали, що природа Землі здатна змінитися різко і безповоротно, вбивши при цьому всіх людей.

Вчені підрахували, що до 2050 року кількість жителів Землі перевалить за 9 млрд, а глобальна температура до того часу зросте на 2 градуси за Цельсієм, що стане причиною сильного голоду і, як наслідок, гуманітарної катастрофи. За словами фахівців, світ, яким він стане після 2050 року, буде зовсім не схожий на сучасний.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button