Наука

Вчені: людське тіло продовжує рухатися навіть після смерті

Австралійські вчені зуміли довести, що тіла людей здатні значно переміщатися протягом цілого року після своєї смерті. Повідомляється, що це відкриття може мати важливе значення для патологоанатомів і слідчих по всьому світу.

Перед тим, як прийти до настільки дивних висновків, вчені протягом 17 місяців вивчали труп померлого. В результаті їм вдалося встановити, що люди не спочивають з миром навіть після смерті. Приміром, руки небіжчика, які перебували спочатку досить близько до його тіла, з часом виявилися розставленими в сторони.

«Вважаємо, що подібні рухи викликані безпосередньо розкладанням, оскільки тіло поступово муміфікується, а його зв’язки висихають», – стверджують дослідники.

Під час проведення цього дослідження, дослідниця Елісон Вілсон щомісяця здійснював перельоти в Сідней, щоб перевірити, як поводитися один із 70 небіжчиків, що зберігається на єдиній в своєму роді «фермі тіл», розташованої на території лісового масиву поблизу найбільшого міста країни.

Вілсон разом з колегами працювали над поліпшенням загальної системи, що дозволяє встановлювати точний час смерті. В результаті покадрова зйомка тіла протягом тривалого часу показала, що труп дійсно здатний помітно змінити своє становище.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button