Людина

Вчені: Морепродукти допоможуть закоханим швидше стати батьками

Вчені з Гарвардського університету довели, що закохані, які хочуть швидше стати батьками, повинні урізноманітнити раціон морепродуктами. Виявилося, особлива дієта підвищує фертильність і лібідо.

Ученые: Морепродукты помогут влюбленным быстрее стать родителями

Згідно з дослідженням, пари, які часто вживають в їжу креветок, молюсків, рибу, регулярно займаються сексом і, відповідно, підвищують шанс на зачаття. Також дієта, збагачена морепродуктами, сприяє виробленню гормону прогестерону, який відповідає за якість сперми. На процес впливають жирні кислоти Омега-3, що знаходяться в достатку в тунці і форелі.

Вчені провели експеримент за участю 500 пар, які не здатні зачати дитину протягом року. Аналіз допоміг встановити зв’язок рибної дієти з швидким настанням вагітності і підвищення сексуальної активності. Виявилося, морепродукти, що вживаються в їжу два рази в тиждень, допомогли стати батьками 92% добровольцям. 8 порцій під час менструального циклу на 22% збільшували частоту статевих контактів. Якщо чоловік теж споживав рибу показник збільшувався до 39%.

Кнопка «Наверх»