Всесвіт

Вчені NASA розкрили таємницю «ненажерливої зірки в сузір’ї Оріона

Науковці NASA розповіли про те, що в Чумацькому шляху створюється нова планетарна система. Таке відкриття фахівці іменували Fu Orionis і уточнили, вона розташовується в сузір’ї Оріона.

Поблизу вищезгаданої зірки відбуваються процеси, подібні з тими, що спричинили формування Сонячної системи більш 4,5 мільярдів років тому. Дані відомості надали професора Інституту космічних телескопів у Балтіморі.

Команда експертів, керівником яких є Джоель Грін, представила увазі громадськості наукову доповідь про те, що відбувається. У документі повідомляється, що стратосферна обсерваторія Sofia і космічний телескоп Spitzer мають інформацію щодо Fu Orionis та її стану. Найімовірніше, близько 80 років тому зірка просто поглинала матерію з навколишнього простору, тим самим збільшувала яскравість.

Грін поділився відкриттям під час ради Американського астрономічного товариства в Сан-Дієго. Як вважає знавець, у вчених вийшло виявити, конкретно те, що є Сонячною системою в “дитячому віці”. Все що відбуваються в сузір’ї прийнято вважати вагомим факторів у загальному формуванні системи.

На цьому фахівці не мають наміру зупинятися. Подальші дослідження заплановані на осінь 2018 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments