Екологія

Вчені: Настає найтепліше десятиліття за 150 років

Синоптики попередили, що гряде наступ найтеплішого 10-річчя, яке спостерігалося за останні сто п’ятдесят років. Мова йде про період 2014-2023 року.

Цю заяву було зроблено експертами Всесвітньої метеорологічної організації. Синоптиками було повідомлено, що на Землі очікується дуже швидке потепління. Експертами уточнюється, що протягом кожного п’ятиріччя світові температури будуть приблизно на один градус перевищувати аналогічні значення 2-ої половини 19 століття. Є ймовірність, що глобальні збільшення світових температур в підсумку можуть перевищувати позначку приблизно на півтора градуса. Дослідники вважають даний показник критичним. Експерти відзначають, що прогнози вперше демонструють великий ризик збільшень температур. При цьому він в даному випадку є непостійним, йдеться щодо окремі роки, безпосередньо, коли показники будуть перевищувати півтора градуса.

Фахівці закликають сучасні світові держави і громадськість знизити кількість викидів в атмосферу парів вуглекислого газу. Це допоможе у виключенні катастрофічних наслідків для Блакитної планети, а також недопущення збільшення температур до 2030 року більше півтора градуса.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button