Людина

Вчені: Навіть малі дози алкоголю виявляються смертельними

Американські медики довели, що регулярне вживання спиртного здатне збільшити ризик передчасної смерті в середньому на 20%, притому незалежно від віку. Результати досліджень вчені опублікували на сторінках наукового журналу Alcoholism: Clinical & Experimental Research.

Ученые: Даже малые дозы алкоголя оказываются смертельными

Співавтор проекту Сара Хартц зазначає, що ризик смерті збільшується навіть при прийомі невеликих доз спиртного, якщо людина робить це регулярно. Щоб прийти до такого висновку, фахівці піддали аналізу підсумки досліджень впливу алкоголю на організм людини, в яких задіяні понад 400 тисяч добровольців у віці від 18 до 85 років. Всі учасники експериментів випивали в помірній кількості, але робили це з різною частотою і періодичністю.

Вчені прийшли до висновку, що постійне пияцтво і епізодична можливість випити спиртного в підсумку впливають на здоров’я негативно. Наприклад, вживання малої дози спиртного два-три рази в тиждень може зміцнити судини у людей і поліпшити стан серця, але така ж щоденна звичка може перетворитися на вбивчу. При цьому будь-які дози міцних напоїв в змозі викликати рак печінки та інших форм злоякісних пухлин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button