Відео

Вчені назвали 8 найхолодніших міст у світі (відео)

Після проведення чергового дослідження вчені назвали 8 найбільш холодних міст у світі. Повідомляється, що в даних населених пунктах можуть замерзнути навіть птахи. Незважаючи на це, там проживають люди.

Перше місце дісталося російському місту Верхоянськ. У 1638 році він вважався центром видобутку золота, а спочатку його планували як фортеця. Зараз у Верхоянську проживають трохи менше 1500 жителів. Середня температура повітря в січні становить близько -45 градусів. У 1892 році на градусниках був зафіксований рекорд – 67,7 градусів нижче нуля.

На другій позиції знаходиться Оймякон. Населення міста не перевищує 800 осіб. В Оймяконі відсутні всі існуючі блага цивілізації, а школи не закриваються навіть тоді, коли температура повітря становить -52 градуси.

Трійку лідерів замикає Інтернашенал-Фолс, розташований в штаті Міннесота (північ США). Там проживають 6700 осіб. Температура повітря в січні становить близько 16 градусів нижче нуля.

На четвертому місці знаходиться Фрейзер, Колорадо. Згідно з даними 2000 року, кількість його жителів складає близько 910 людини. Влітку стовпчики термометра не покажуть вище 1,66 градусів.

П’яту позицію займає російський Якутськ. У зимовий час року температура повітря становить -40 градусів. Рекордний результат був зафіксований на позначці в 63 градуси нижче нуля.

На шостому місці знаходиться Хелл, Норвегія. Взимку стовпчики термометрів показують -6,6 градусів.

Далі йде Барроу, Аляска. У середньому річна температура повітря становить 4,6 градусів Цельсія.

Восьме місце дісталося канадському місті Снедж. Найнижча температура повітря там була зафіксована в 1947 році. Вона становила -62,8 градусів Цельсія.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button