Земля

У Таїланді виявлений новий вид отруйних павуків

У Таїланді вчені виявили новий вид отруйних павуків. Їм дали назву середземноморські павуки-відлюдники. Знахідка була зроблена в провінції Канчанабурі, яка знаходиться поблизу меморіального комплексу-музею, розташованого на річці Квай.

Район даної річки здобув популярність завдяки фільму, який називається «Міст через річку Квай». У ньому розповідається про долю військовополонених-уродженців Новій Зеландії, Великобританії, Австралії, США. Їх японські окупанти використовували в якості робочої сили в процесі будівництва залізниці стратегічного призначення в Бірму (нині М’янма). Щорічно меморіальний комплекс відвідують сотні тисяч туристів.

На цьому місці загинули тисячі військовополонених. Їх смерть була викликана важкими кліматичними умовами. З цієї причини залізницю назвали «дорогою смерті».

Як вважають вчені, популяція павуків походить від спільних предків, які були завезені на територію Таїланду в ході будівництва дороги. Вищезгаданий вид членистоногих живе також на Гавайських островах, в материковій частині США та Південній Америці.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button