Людина

Вчені назвали головних 7 ключів до щасливих відносин

Вчені назвали 7 найважливіших ключів до щасливих відносин. Інформацією поділилося тематичне зарубіжне видання.

Ученые назвали главных 7 ключей к счастливым отношениям

За словами фахівців, коли закохані починають зустрічатися, цілком природно, що вони насолоджуються спілкуванням один з одним, не помічаючи недоліків у партнерів. Проходить час, почуття починають згасати, приносячи розчарування. Цього можна уникнути, якщо користуватися 7 правилами.

На перше місце психологи поставили родичів близької людини, з якими не варто конфліктувати, зробивши своїми союзниками. Якщо мають місце труднощі спілкування з тещею або свекрухою, слід проявити терпіння і показати своїми вчинками, що їхні син або дочка знайшли ідеальну другу половинку. Не потрібно тримати образи в собі, бо ні до чого доброго така звичка не призведе, а лише погіршить ситуацію. З початку знайомства краще взяти за правило говорити правду своєму партнеру, що буде захистом відносин. При ухваленні важливих рішень, які можуть вплинути на спільне життя – краще не поспішати з розмовою, ретельно обмірковуючи план дій.

За словами психологів, навіть якщо людина не вважає себе привабливою і сексуальною, відмовляти собі в задоволеннях нерозумно. Спільне життя передбачає різноманітність, кращим варіантом є відвідування нових місць, подорожі. Дослідження показують, що такий досвід лише зміцнює зв’язок між закоханими. Не менш важливим моментом є оволодіння мистецтвом спору – не можна принижувати власну гідність другої половинки, кепкувати над нею. Не менш важливим ключем до щасливих стосунків є прояв любові до всіх оточуючих, не варто думати, що вона здатна виснажуватися – все повернеться сповна.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button