Людина

Як лампа може вилікувати людину від безсоння?

Як стверджують фахівці, в ході реалізації нових випробувань науковці сформували унікальний засіб, що допомагає людям позбутися від безсоння.

17fb3325c293a277d1ebf70d4d8ea440

Нічна лампа, яка була розроблена експертами, дає можливість нормалізувати цикл сну у астронавтів. Слід зауважити, що в новому проекті взяли участь 12 людей, які страждають безсонням. За підсумками досліджень, 50% із загального числа респондентів стали говорити про поліпшення якості сну, а 40% почали довше спати. Вчені з Університету Шеффілд Халлам, стверджують, що їх технологічний засіб являє собою цілісну систему, яка складається з чутливих і рухомих основ. Лампа сприяє появі сонливості, виділяючи світло і звуки.

Вона працює завдяки бездротовому каналу, який зв’язується з датчиком, надітим на палець. Завдяки такому механізму відстежується серцебиття людини, контролюється стан бадьорості, заміряється температура шкіри і руху. Надалі частота серцебиття знижується, наближаючись до «спокійної». Включаються світлодіоди.

Вони діють у певній послідовності, поступово затухаючи. Аналогічна технологія використовується на МКС, допомагаючи астронавтам розмежовувати ніч і день.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button