Головна / Людина / Вчені назвали найнебезпечніший контактний вид спорту

Вчені назвали найнебезпечніший контактний вид спорту

Передові дерматологи провели розрахунки щодо найбільш небезпечного для здоров’я виду спорту. Згідно зі статистикою, контактна боротьба є провідним видом спорту, в якій масово поширюються шкірні грибкові захворювання.

Передові дерматологи зі Сполучених Штатів проаналізували статистику даних про захворювання у спортсменів-старшокласників. З 2009 року по 2014 в статистиці захворювань і травм в High School Reporting Information Online були зареєстровані понад 20 мільйонів спортсменів. Серед хвороб, зафіксованих у таблиці, майже 500 випадків припали на дерматологічні «болячки», що становить майже 3 випадки на 100 тисяч студентів на рік.

З 73,4% тих, хто звернувся за медичною допомогою виявилися спортсмени-борці, друге місце посіли футболісти з показником 17,9%. Найбільш частими хворобами виявилися інфекційно-бактеріальні та грибкові, мала частина становила інфекції шкіри обличчя і рук.

Дерматологи загальну увагу звертають на шкірні захворювання спортсменів і заявляють, що необхідно проводити профілактичні заходи і приділяти належну увагу здоров’ю підростаючого покоління.