Людина

Кілька склянок соку в день підвищують ризик проблем з серцем у 2 рази

Американські вчені провели дослідження і встановили, що натуральні соки шкідливі для здоров’я людини. Всього кілька склянок у день призводять до підвищення ризику розвитку проблем з серцем у 2 рази.

Про це заявили вчені з Університету Еморі, які закінчили масштабне дослідження, що включає понад 18 тисяч чоловік. Всі ці люди протягом тривалого відрізка часу щодня вживали по 3 склянки соку, зокрема яблучного і апельсинового. За їх станом стежили фахівці, які відзначали вплив подібного раціону на серце і всю серцево-судинну систему.

Результати виявилися незвичними, оскільки всього 3 склянки соку на день чинили на здоров’я людини серйозний негативний вплив. Це призводило до підвищення ризику розвитку проблем з серцем у 2 рази. Вчені відзначають, що подібний вплив можна порівняти з регулярним вживання солодких газованих напоїв, тому, що принцип їх негативного впливу на серцево-судинну систему дуже схожий.

З яблучного і апельсинового соку в організм людини потрапляє велика кількість цукру, дана речовина практично миттєво виявляється в крові, після чого швидко розноситься по всьому організму. Регулярне повторення подібної ситуації створює проблеми для всієї серцево-судинної системи, а потім призводить до хронічних захворювань. Вчені рекомендують людям знизити обсяги вживання соків до мінімуму і їсти фрукти без обробки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button