Людина

70% американців незадоволені умовами своєї роботи

70% американців не задоволені своєю роботою, повідомляється в останньому дослідженні Інституту Геллапа, присвяченому умовами праці американців. Причому взаєморозуміння з керівництвом виявляється для співробітників навіть важливіше, ніж підвищення заробітної плати.

Згідно з останнім дослідженням Інституту Геллапа, присвяченому умовами праці в США, лише 30 % американців захоплені своєю роботою. Інші 70 % повідомили про те, що не задоволені умовами праці і навіть негативно впливають в цьому питанні на колег, відкрито висловлюючи своє невдоволення.

pracia_v_ameryci_450

В американських компаніях спостерігається тенденція до збільшення офісних пільг і підвищенню зручності робочого простору.

Проте, відзначають експерти, в довгостроковій перспективі навіть збільшення заробітної плати не зробить працівників щасливішими, якщо існують більш важливі проблеми, наприклад негатив у взаємодії між керівництвом і іншими співробітниками. Ще більш цікавої інформації по темі http://daily-news.com.ua/ ви почерпнете на порталі daily-news.

«Я стежила за безліччю дискусій, присвячених тому, як менеджери вищої ланки можуть допомогти своїм співробітникам отримувати задоволення від роботи. Але це все мало допомагає конкретним людям», – говорить консультант з питань управління Хеллен Чен.

Працюючи з керівниками компаній, менеджерами і співробітниками на трьох континентах, Чен виявила, що відсутність навичок, не пов’язаних безпосередньо з роботою, часто стає причиною конфліктів і невдоволення кар’єрою.

«Припустимо, що ви дипломований доктор з ліцензією на практику. Але, почавши працювати, ви виявляєте, що ваш диплом не допомагає знизити стрес при спілкуванні з пацієнтами, а вони всі різні», – продовжує Чен.

Молоді люди звикли думати, що диплом прокладе їм шлях до успіху, але при вступі на роботу їх чекає гірке розчарування. «Комунікативні навички і навіть здатність дисципліновано виконувати неприємні завдання – це вміння, які необхідно набути, – пояснює Чен. – У вас може бути «робота мрії», але в першу чергу ви повинні навчитися поєднувати свої інтереси і життя поза роботою».

Чен проводить аналогію з відносинами в шлюбі, за якими вона також є експертом.

«Більшість пар, які щасливі у шлюбі, знають, що немає ідеального партнера, є лише безперервна спільна робота над тим, щоб відносини ставали глибші і приємніші. Якщо хтось з пари перестає це робити, неминуче настає день розлучення»,- говорить Чен. Те ж і з ідеальною роботою. Якщо не трудитися – в першу чергу над набуттям навичок, яких бракує для того, щоб робота приносила радість, – ви незабаром розпрощаєтеся і з «роботою мрії».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button