Людина

Вірність чоловіка залежить від його інтелекту

У сучасному світі полігамія – дуже поширене явище. І хоча воно захопило представниць слабкої статі, лідируючі позиції в цьому питанні залишаються за чоловічою частиною населення. Прийнято вважати, що чоловіча вірність залежить від поведінки жінки в сім’ї. Кожна його спроба «сходити наліво» пояснюється «поганою» поведінкою дружини або сексуальною незадоволеністю в сімейних відносинах.

04-02-15-foto-600x406-1

Але фахівці з Лондонського інституту економіки спростували цей стереотип. Вони провели дослідження, в якому встановили зв’язок між інтелектуальним рівнем чоловіка та його схильністю до зради. З’ясувалося, що розумні чоловіки набагато рідше зраджують своїй дружині.

Чим же зумовлена така закономірність?

Британські вчені стверджують, що чоловік з високим рівнем інтелекту не буде заводити коханку на стороні, тому що в соціальному плані, моногамія – це найбільш вигідний і безпечний варіант відносин між партнерами. Але усвідомити цей факт можуть лише розумні представники чоловічого населення.

[ads2] Якщо простежити історію еволюції, то можна помітити, що чоловіча полігамія поступово витісняється моногамією. Сексуальні стосунки з однією жінкою вважаються найкращою і оптимальною моделлю інтимного поведінки. Вони рятують чоловіка від необхідності постійного пошуку нової партнерки, зменшують рівень стресу, переживань і допомагають зберегти нервову систему в хорошому стані. Моногамія – більш високий рівень сексуальних відносин.

У американського психолога Майкла Даймонда є своя думка в питанні, від чого залежить вірність чоловіка. Він вважає, чоловіча моногамія або полігамія формується з дитячих років. Все залежить від моделі сімейних відносин, який хлопчик спостерігає в юному віці. Якщо його батько не обтяжував себе подружньою вірністю, то його син навряд чи в дорослому житті прийме для себе принципи моногамії. Якщо ж у сімейних відносинах панує любов і відданість батька матері, то в майбутньому син постарається цей приклад перейняти в своєму сімейному житті.

Читайте також: 12 уроків, вивчених за 12 років шлюбу

Ще британські вчені застерігають батьків не захоплюватися послугами нянь. Якщо хлопчикові в дитинстві приділяється більше уваги з боку няні, ніж рідної матері, то в дорослому житті у нього виникне бажання завести собі коханку. А все тому, що в дитинстві у нього на підсвідомому рівні закріпилося розуміння, що окрім офіційних сімейних відносин, існують душевні почуття «на стороні», які проявляються в образі няні.

Бути вірним одній партнерці – це не тільки модно, але й корисно. Вчені з університету Флоренції підтвердили, що подружня вірність сприяє довголіттю чоловіка і жінки.

Натхнення: cluber.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments