Здоров'я

Вчені назвали продукти, що продовжують життя

Вчені назвали продукти, які можуть продовжити життя людини. Вони позитивно позначаться на самопочутті і довголітті. Першим продуктом є квасоля. Дослідники прийшли до висновку, що цей продукт безпосередньо впливає на тривалість життя. На їхню думку, бобові повинні щодня бути присутніми в раціоні людини.

Далі варто згадати про цільні зерна. У ході тривалих спостережень фахівці помітили, що знижується ризик серцево-судинних захворювань, ожиріння, інсульту і діабету II типу. Одним з таких продуктів є і куркума. Ця спеція має унікальні властивості, які є цінними в післяопераційний період і в ході лікування артриту. Чверть чайної ложкою куркуми в день дозволить поліпшити роботу мозку. Корисним продуктом є горіхи, які містять безліч антиоксидантів До них можна сміливо додавати Омега-3, який запобігає утворенню ракових пухлин.

Якщо людина потребує фенолових з’єднаннях рослинного походження, то вони знаходяться в насінні льону. Унікальні поживні властивості містять і гриби. Мова йде про рослинні амінокислоти, які здатні уповільнити загибель основних клітин. Якщо люди сидять на якійсь спеціальній дієті, то особливо цінною для них буде зелень. До того ж вона запобігає ризику виникнення серцевих нападів.

Одночасно дослідники прояснили роль ягід. Вони надають позитивний вплив на організм, забезпечуючи його антиоксидантами.

Примітно, що до цього переліку відноситься білий і зелений чай. Такі напої не тільки нормалізують кров’яний тиск, але і запобігають появі онкології.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button