Здоров'я

Медики з Великобританії виявили гени імунітету

Згідно інформації, отриманої від Daily Telegraph, вчені з Кембріджського університету провели цілий комплекс випробувань, результати яких здивували всіх лікарів.

07db52520b4a2fb314a964323795bfa9

За словами експертів, у здійсненні дослідів взяли участь 23 тисячі пацієнтів із Сполучених Штатів Америки, Гамбії, Ісландії, Австралії та Великобританії. Відомості, що містяться в доповіді британських медиків, показують, що діяльність генетичного елемента, який несе відповідальність за активізацію імунних реакцій, залежить від пори року. Іншими словами, здоров’я організму чоловіків і жінок пов’язано з сезонними змінами.

Читайте також: 

Як стверджують провідні автори досліджень, імунітет-це здатність людини чинити опір інфекцій і вірусів. Всі імунні реакції забезпечують генетичну цілісність тіла протягом всього життя. За словами експертів, сезонні зміни в кліматі можуть згубно позначатися на загальному стані пацієнтів. Завдяки новим дослідженням, лікарям вдалося зафіксувати, що погода впливає на активність імунітету. Крім того, склад людської крові і жирової тканини може стати причиною появи цілого ряду хвороб.

Вчені стверджують, що відповідні реакції організму впливають на підсумкову тривалість життя хлопців і дівчат.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments