Здоров'я

Вчені назвали речовини, що вбивають ракові клітини

Вчені назвали речовини, які вбивають ракові клітини. Хвороба може бути пов’язана з харчуванням і повсякденним життям людини на 90%.

Взаємозв’язок між онкологічними захворюваннями та харчуванням вивчено давно. Дослідження доводять, що при цьому виді хвороб необхідно кардинально міняти спосіб життя. У раціон людини потрібно обов’язково додавати продукти з антиоксидантами та протизапальними сполуками, які мають протипухлинну дію.

У меню варто включити селен, адже він створює процес детоксикації організму, рятуючи його від канцерогенів, затримуючи ріст пухлини. Він міститься в скумбрії, оселедці, яловичини, картоплі. Додати в меню потрібно і гінгерол, який є в інжирі, і вважається хорошим протираковим з’єднанням. Інші складові інжиру теж пригнічують ріст ракових клітин.

Вітамін C бореться з вільними радикалами. Потрібний кверцетин є в яблуках, помідорах, цибулі. Він оберігає клітини ДНК від дефектів. Вітамін D дуже корисний при раку простати, печінки і колоректальному раку. Куркумін допомагає вбивати клітини раку прямої кишки, молочної залози, кісток. Проантоціанодіни запобігають пошкодження печінки. Цю субстанцію можна отримати з виноградних кісточок. В оливковій олії є олеокантал, що проникає всередину ураженої клітини і руйнує її структуру.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button