Здоров'я

Липовий чай врятує від тромбів, м’язових болів і виразкового коліту

Саме квіти липи містять протизапальні сполуки, заспокоюють дихальні шляхи, полегшують виведення слизу та мокротиння.

Для приготування липового чаю потрібно використовувати квіти дерева, але у жодному разі не листя. Саме у квітках міститься величезна кількість антиоксидантів і активних інгредієнтів, включаючи фітохімічні речовини, флавоноїди, кверцетин і кумарин, пише країна здоров’я. Також вони містять багато необхідних вітамінів і мінералів для підтримки організму в тонусі.

Скажи стресу «ні»

Під час заварювання липового чаю виділяються ефірні олії, які знижують рівень стресу та тривоги. Природні розслаблювані властивості знижують кількість гормонів стресу в організмі. І як свідчать численні дослідження, зменшують навантаження на серце й обмін речовин і навіть допомагають впоратися з депресією.

Захист імунітету

З’єднання, які містяться в липовому чаї, мають сильний протизапальний вплив на весь організм. Медики радять його вживати в разі м’язових болів і захворювань суглобів, а також при запаленні кровоносних судин і дихальних шляхів.

Проведені дослідження показали, що крім імуностимулювальних властивостей антиоксидантів липового чаю, потогінна природа цього напою знімає лихоманку та сприяє швидшому одужанню. Саме квіти липи містять протизапальні сполуки, заспокоюють дихальні шляхи, полегшують виведення слизу та мокротиння, усувають деякі з найбільш поширених симптомів застуди та грипу.

Кращі ліки для шлунково-кишкового тракту

Вчені з’ясували, липовий чай — чудовий антиспазматичний засіб, він допомагає заспокоїти розлад шлунка, знижує рівень запалення в кишківнику. Це дає змогу усунути симптоми синдрому подразненого кишківника, виразкового коліту, метеоризму, виразки.

Серце та судини будуть у нормі

Антиоксиданти в липовому чаї знижують кров’яний тиск і запобігають згортанню крові, значно знижуючи ризик розвитку атеросклерозу або утворення тромбів. Вони стануть хорошою профілактикою від серцевих нападів, інсультів.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button