Екологія

Вчені назвали регіони Землі, непридатні для життя в майбутньому

Вчені з Массачусетського технологічного інституту вивчили вплив глобального потепління на Землю. В результаті їм вдалося встановити регіони, які стануть непридатними для життя в найближчі сто років.

За останні кілька років максимальна температура в літній час на континентах значно збільшилася. В цьому році в деяких регіонах Індії термометр показував 51,6 градуса за Цельсієм. Така температура є критичною для людського організму.

Згідно з прогнозами вчених, до кінця 21 століття середня температура на Землі зросте на 4,5 градуси. Основною причиною глобального потепління є шкідливі викиди в атмосферу, які відбуваються з вини людини. Підвищення температури може здатися незначним, але це не так. Якщо прогнози вчених підтвердяться, то весь лід на полюсах розтане, а значна частина Індії стане непридатною для життя.

Бангладеш, долина річки Ганг, північ Шрі-Ланки, схід Пакистану стануть безлюдними, оскільки люди не зможуть вижити в умовах постійної спеки. Вплив глобального потепління і діяльності людини вже помітно в Індонезії. За останні 15 років регіон втратив 30 тисяч гектарів землі із-за зміни клімату і вирубки лісів. Під загрозою перебуває більше 1 мільярда людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button